previous arrow
next arrow
Slider

SESJE NOWORODKOWE są szczególnie wyjątkowe, gdyż są to chwile najbardziej ulotne w życiu Waszego Dziecka, dlatego warto je uwiecznić i zatrzymać w pamięci. Idealnym czasem na uchwycenie tych magicznych chwil Maluszka to okres pomiędzy 7 a 14 dniem od narodzin, kiedy to jego sen jest dość głęboki, fazy aktywności są bardzo krótkie, a reakcja na bodźce nie jest za wysoka. Właśnie wtedy można być pewnym, że ten wyjątkowy czas tak dla Waszego dziecka, jak i jego rodziców przełoży się na piękny obraz pamiątkowej fotografii.
Sesja odbywa się w studio, które na czas jej trwania jest odpowiednio przygotowane (również pod względem temperatury) i panuje w nim miła i przytulna atmosfera, aby Maluszek czuł się jak najbardziej bezpiecznie.
Czas trwania sesji to od 2 do 3 godzin, dlatego należy zabrać ze sobą dużo cierpliwości, poświęcenia, dobrego nastroju i zaufania. Ciężko bowiem dokładnie jest sprecyzować długość wykonywania zdjęć, gdyż zależne jest to wyłącznie od Waszego modela czy modelki.
Czas w jakim wykonuje się sesję noworodkową to okres do dwóch tygodni od narodzin Dziecka, dokładny termin należy rezerwować najlepiej w pierwszych 2-3 dniach po narodzeniu.